The Laserworld PL-5500RGB Outdoor is especially designed for the use as projection laser in an ourdoor environment for fixed installations. It is equipped with reliable diode laser technology and fast scanners for clear logo and pattern projections.
The housing of the PL-5500RGB Outdoor is rain proof and makes this laser well suitable for architecture projections, laser mappings or logo displays.
The built-in Pangolin FB4 interface can be pre-programmed for stand alone operation, but it is also possible to live-control the lasers system. It is easy to add own logos, texts or graphics. The show laser light system is completely equipped with diode laser sources and has a good white balance, with linear color fading behaviour and high visibility.

Advantages of the Laserworld PL-5500RGB Outdoor are:

  • great for logo projections or use for architectural illumination
  • can be used as stand-alone device or with direct control
  • brilliant colors with great linear color fading behavior
  • easy to operate, Pangolin control software included
  • including Safety Unit

The Laserworld PL-5500RGB Outdoor has a beam diameter of about 5.0 mm and beam divergence of ca. 1.1 mrad.
Guaranteed output power at aperture is 5'500 mW. 1'100 mW / 638 nm (red), 1'600 mW / 520 nm (green), 3'000 mW / 450 nm (blue).
Fast scanners work at a speed of 45 kpps@8° ILDA and can do a max. scan angle of 50°.

The complete projector is built rain proof and is cooled through the external cooling fins (bottom part). Thus the maintenance effort is kept very low.
The show laser has an internal PSU for easy handling.
The configuration of the essential parameters can be done via the built-in Pangolin FB4 interface.
A Safety Unit is included in delivery.

Operating temperature: -5°C to +40°C

Manufacturer:
Laserworld
Guaranteed Power After Optics:
5'500 mW
Power Red:
1'100 mW / 638 nm
Power Green:
1'600 mW / 520 nm
Power Blue:
3'000 mW / 450 nm
Laser Class:
4
Beam Specifications:
ca. 5.0 mm / 1.1 mrad
Scanner:
45 kpps@8° ILDA; optional: CT-6210H scanner with special tarm driver board, >60kpps@8° ILDA, max. 60°
Scan Angle:
50° max.
Laser Source:
Diode
Operation Modes:
Pangolin Quickshow FB over Ethernet
Accessories:
Wall-mount, Safety Unit, manual
Power Supply:
internal PSU
Power Consumption:
100 W
Dimensions:
550 x 200 x 180 mm (L x W x H)
Product Weight:
9.1 kgShow Lazer Işık Sistemleri Satın Alın

Laserworld, gösteri lazer ışık sistemlerinin üretimi ve dağıtımı alanında bir dünya lideridir. Ürün portföyü, küçük, giriş seviyesi lazer ışık sistemlerinden (efekt lazerleri, kulüp lazerleri </ a>, parti lazerleri ) üst düzey profesyonel lazerlere kadar. Her ürün ve ürün serisi belirli bir müşteri grubunu hedeflediğinden, Laserworld ürün portföyündeki lazer sistemleri birbirini tamamlayarak heterojen müşteri gruplarına yol açar: müzik ekipmanı perakende mağazaları, müzik mağazaları, gece kulüpleri, eğlence parkları, kiralama ve prodüksiyon şirketleri bunların sadece küçük bir parçası.
Laserworld, satışta olan lazer ışık sistemleri için çevrimiçi bir mağaza işletiyor. Doğrudan oradan lazer ışık sistemleri satın almak veya sayısız dağıtım ortağımızdan satın almak mümkündür. Ticari müşterilerin bayi olarak kaydolmaları önerilir.

Lazer Sistemleri Kirala

Satın almak her zaman mantıklı değildir, ancak lazer gösteri sistemleri kiralamak </ a >. Laserworld, kiralık büyük bir lazer sistemi stokuna sahiptir. Kiralık lazer sistemleri dünya çapında nakliye için mevcuttur ve ayrıca profesyonel lazer operatörleri ile birlikte kiralanabilir. Sadece RTI tarafından yapılan yüksek profesyonel lazer gösterisi ekipmanını kiralıyoruz. Dolayısıyla, PIKO ürünleri, NANO ve NEO Serisi mevcuttur. Ve tabii ki Showcontroller , Pangolin ve Lasergraph DSP lazer gösterisi kontrol sistemleri de kiralanabilir.
Laserworld, 10W ve daha fazla RGB beyaz ışık lazer sistemi stoğuna sahiptir. çevrimiçi kiralama fiyat listesi yardımcı olur Kiralama için doğru lazerin seçilmesinde ve kira bedelinin hesaplanmasına yardımcı olur. Ayrıca pus makineleri, duman makineleri veya MIDI denetleyicileri gibi kiralık lazer aksesuarlarını seçmek de mümkündür.

Lazer Şov Üretimi

Gösteri ortaklarının uzun yıllara dayanan deneyimi ve lazerlerin ürettiği lazerlerin birçok geçmiş lazer şovu ve multimedya şov projelerinden Laserworld Group faaliyete geçti, bizi her tür lazer gösterisi prodüksiyonu veya lazer gösterisi projesi için doğru ortak haline getirdi. Lazer sistemlerinin veya multimedya projeksiyonlarının sabit kurulumu olursa olsun, veya geçici bir gösteri ise: Uzmanlarımız lazer gösterisi planlama, tasarım, yerinde uygulama ve lazer gösterisi prodüksiyonu . Anahtar teslim multimedya gösterisi çözümleri ve Laser Show prodüksiyonları , büyük sahne şovlarında olduğu gibi kısmen veya diğer şov prodüksiyonlarına gömülü festivaller veya konserler. Zaman kodlu, önceden senkronize edilmiş şovların yanı sıra canlı lazer şovları da yapılabilir: Her iki tür için de uzmanlarımız var, son derece karmaşık senkronizasyon senaryolarını bile idare edebilirler.
Küçük ölçekli lazer şovları yapmak da mümkündür. az para: Bize lazer şovunuz için planlarınızdan bahsedin, şov bütçesini karşılayan bir şov belirlemenize yardımcı olalım.

Lazer Gösterisi Referansları

Lazer şovlarının ve multi medyanın birçok referansıia, Laserworld grubu tarafından üretilen lazer sistemlerinin geçtiğimiz yıllarda biriken faaliyete geçtiğini gösterir, bu nedenle bunları portföy bölümü . Elbette, bu referanslar, ortaklarımızın yıllar boyunca yaptığı lazer şovlarının ve multimedya şovlarının yalnızca küçük bir bölümünü göstermektedir, çünkü müşterilerimizin çoğu, projelerini referanslarımızda göstermemizi istememiştir - esas olarak bunlar ticari lazer olduğundan Herkese açık olarak gösterilmesi amaçlanmayan uygulamalar veya kurumsal lazer şovları. Yine de çok sayıda referans hazırladık ve daha fazlasını eklemeye devam ediyoruz.
Laserworld Group'un ortakları, birçok farklı durumda ve birçok farklı uygulama için lazer şovları ve multimedya projeleri gerçekleştirdiler. Lazer şovlarının en sık görülen yerleri gece kulüplerinde , festivaller , eğlence parkları ve kurumsal şovlarda . Ayrıca birçok ünlü sanatçı ve müzisyen, sahne şovları için lazer şovu ve multimedya desteğine güveniyor. Bunun yanı sıra, düğünlerde , ürün sunumları için veya mimari ve haritalama .
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Türkiye'de Laserworld Laserworld(Switzerland) AG   -   [ Gizlilik Politikası | Yasal bilgi ]