The RTI NANO G40 OPSL has a guaranteed output power of 36'000mW green OPSL. The benefits include:

KEY FEATURES

 • Single green OPSL system
 • Very low divergence, thus very good visible even from longer distance
 • Incl. CT-6210H scanners with LAS Turboscan driver for increased scan speed and scanning accuracy
 • 36'000 mW guaranteed output power after optics
 • despite the high power it is possible to reach a maximum scan speed of 60 kpps@8° ILDA
 • high-precision green Coherent Taipan OPSL modules provide an excellent beam divergence of less than 1.0 mrad, a low beam diameter and high beam precision
 • an extremely high output power: 4 x 10'000 mW / 530 nm green
 • brilliant green color
 • Emergency stop signal can be looped through several RTI NANO systems, which means that one emergency stop is sufficient for all devices
 • quality product, made in Germany
 • Robust and dustproof housing, which also makes it possible to use it outdoors without problems
 • Including integrated switchable Double Grating Effect!
 
INCLUDING SHOWNET LASER MAINBOARD

The RTI NANO G 40 OPSL is delivered with a ShowNET laser mainboard as standard. This means it has a multitude of control features already built-in: Control via DMX or ArtNET, just like a normal lighting fixture, are possible as well as computer control via ILDA or LAN. Of course the laser can be run in stand alone operation, too. The contents for playback (for DMX, ArtNet, Stand-Alone, etc.) can be fully customized. As the ShowNET laser mainboard comes with a full license of the Showeditor software, it is easy to create custom content for the built-in memory or even directly control the laser with a computer - either live or for creation an playback of complete laser shows.

If ILDA shall be used as control option, like from an external Lasergraph DSP, the internal ShowNET mainboard can also be used as receiver for an ILDA streaming signal - so the externbal ILDA signal can be feeded to an external ShowNEt device and this sends the direct control to the RTI NANO G 40 OPSL via ILDA Streaming - so no long ILDA cables are required any more, even with ILDA based control systems.


The RTI NANO G 40 OPSL is equipped with green OPSL modules.The special modules ensure brilliant green, emit with a very small beam diameter, and at the same time have an excellent divergence of less than 1.0 mrad

The RTI NANO G 40 OPSL is equipped with high-speed scanners that make the unit perfect for high professional and demanding applications.

Due to the dustproof housing, the maintenance effort is very low and the device is also suitable for tough touring applications.

The powerful RTI NANO G 40 OPSL is suitable for indoor and outdoor show laser applications at concerts, festivals and other major events. Demanding graphics projections or projections over long distances are possible without any problems.

The RTI NANO G 40 OPSL is a quality product manufactured in Germany.

Manufacturer:
Ray Technologies
Guaranteed Power After Optics:
36'000 mW
Power Green:
40'000 mW / 530 nm
Laser Class:
4
Beam Specifications (full angle):
ca. 4 mm / < 1.0 mrad
Scanner:
CT-6210H with LAS Turboscan: 60 kpps ILDA 8°
Scan Angle:
60°
Laser Source:
Coherent Taipan OPSL
Operation Modes:
ILDA, LAN (Software), DMX, ArtNET, ILDA-Streaming, Stand-Alone; (integrated intelligent ShowNET laser mainboard with display)
Accessories:
Power cable, manual, Full Showeditor software license included
Power Supply:
85-250 V AC 50/60 Hz
Power Consumption:
900 W
Dimensions:
431/385/205 mm
Product Weight:
29 kgShow Lazer Işık Sistemleri Satın Alın

Laserworld, gösteri lazer ışık sistemlerinin üretimi ve dağıtımı alanında bir dünya lideridir. Ürün portföyü, küçük, giriş seviyesi lazer ışık sistemlerinden (efekt lazerleri, kulüp lazerleri </ a>, parti lazerleri ) üst düzey profesyonel lazerlere kadar. Her ürün ve ürün serisi belirli bir müşteri grubunu hedeflediğinden, Laserworld ürün portföyündeki lazer sistemleri birbirini tamamlayarak heterojen müşteri gruplarına yol açar: müzik ekipmanı perakende mağazaları, müzik mağazaları, gece kulüpleri, eğlence parkları, kiralama ve prodüksiyon şirketleri bunların sadece küçük bir parçası.
Laserworld, satışta olan lazer ışık sistemleri için çevrimiçi bir mağaza işletiyor. Doğrudan oradan lazer ışık sistemleri satın almak veya sayısız dağıtım ortağımızdan satın almak mümkündür. Ticari müşterilerin bayi olarak kaydolmaları önerilir.

Lazer Sistemleri Kirala

Satın almak her zaman mantıklı değildir, ancak lazer gösteri sistemleri kiralamak </ a >. Laserworld, kiralık büyük bir lazer sistemi stokuna sahiptir. Kiralık lazer sistemleri dünya çapında nakliye için mevcuttur ve ayrıca profesyonel lazer operatörleri ile birlikte kiralanabilir. Sadece RTI tarafından yapılan yüksek profesyonel lazer gösterisi ekipmanını kiralıyoruz. Dolayısıyla, PIKO ürünleri, NANO ve NEO Serisi mevcuttur. Ve tabii ki Showcontroller , Pangolin ve Lasergraph DSP lazer gösterisi kontrol sistemleri de kiralanabilir.
Laserworld, 10W ve daha fazla RGB beyaz ışık lazer sistemi stoğuna sahiptir. çevrimiçi kiralama fiyat listesi yardımcı olur Kiralama için doğru lazerin seçilmesinde ve kira bedelinin hesaplanmasına yardımcı olur. Ayrıca pus makineleri, duman makineleri veya MIDI denetleyicileri gibi kiralık lazer aksesuarlarını seçmek de mümkündür.

Lazer Şov Üretimi

Gösteri ortaklarının uzun yıllara dayanan deneyimi ve lazerlerin ürettiği lazerlerin birçok geçmiş lazer şovu ve multimedya şov projelerinden Laserworld Group faaliyete geçti, bizi her tür lazer gösterisi prodüksiyonu veya lazer gösterisi projesi için doğru ortak haline getirdi. Lazer sistemlerinin veya multimedya projeksiyonlarının sabit kurulumu olursa olsun, veya geçici bir gösteri ise: Uzmanlarımız lazer gösterisi planlama, tasarım, yerinde uygulama ve lazer gösterisi prodüksiyonu . Anahtar teslim multimedya gösterisi çözümleri ve Laser Show prodüksiyonları , büyük sahne şovlarında olduğu gibi kısmen veya diğer şov prodüksiyonlarına gömülü festivaller veya konserler. Zaman kodlu, önceden senkronize edilmiş şovların yanı sıra canlı lazer şovları da yapılabilir: Her iki tür için de uzmanlarımız var, son derece karmaşık senkronizasyon senaryolarını bile idare edebilirler.
Küçük ölçekli lazer şovları yapmak da mümkündür. az para: Bize lazer şovunuz için planlarınızdan bahsedin, şov bütçesini karşılayan bir şov belirlemenize yardımcı olalım.

Lazer Gösterisi Referansları

Lazer şovlarının ve multi medyanın birçok referansıia, Laserworld grubu tarafından üretilen lazer sistemlerinin geçtiğimiz yıllarda biriken faaliyete geçtiğini gösterir, bu nedenle bunları portföy bölümü . Elbette, bu referanslar, ortaklarımızın yıllar boyunca yaptığı lazer şovlarının ve multimedya şovlarının yalnızca küçük bir bölümünü göstermektedir, çünkü müşterilerimizin çoğu, projelerini referanslarımızda göstermemizi istememiştir - esas olarak bunlar ticari lazer olduğundan Herkese açık olarak gösterilmesi amaçlanmayan uygulamalar veya kurumsal lazer şovları. Yine de çok sayıda referans hazırladık ve daha fazlasını eklemeye devam ediyoruz.
Laserworld Group'un ortakları, birçok farklı durumda ve birçok farklı uygulama için lazer şovları ve multimedya projeleri gerçekleştirdiler. Lazer şovlarının en sık görülen yerleri gece kulüplerinde , festivaller , eğlence parkları ve kurumsal şovlarda . Ayrıca birçok ünlü sanatçı ve müzisyen, sahne şovları için lazer şovu ve multimedya desteğine güveniyor. Bunun yanı sıra, düğünlerde , ürün sunumları için veya mimari ve haritalama .
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Türkiye'de Laserworld Laserworld(Switzerland) AG   -   [ Gizlilik Politikası | Yasal bilgi ]