RTI FB4 Pad - Quickshow 'Max'
excl. VAT, excl. shipping
1,125.00
RTI FB4 Pad - Quickshow 'Max' 1
RTI FB4 Pad - Quickshow 'Max' 2
RTI FB4 Pad - Quickshow 'Max' 3
RTI FB4 Pad - Quickshow 'Max' 4
 

General

The RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max' is a network interface, which runs with Pangolin Quickshow or Pangolin BEYOND. Pangolin Quickshow is included. There is no need any more to connect a computer to the show laser through an ILDA interface.  Depending on your needs different versions are available: for DMX and/or ILDA control, for network control and with SD card memory. The RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max' can be used with every show laser system, providing one of the features mentioned above, independent of the brand.

Features of RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max' are:

 • Full Ethernet control
 • Stand-alone SD memory card
 • Full color OLED display
 • Support for DMX and/or ILDA (depending on the version)
 • Support scan speed of up to 120kpps
 • Support for 6-color channels
 • Improved laser output with interpolation


Show laser systems of RTI with detachable remote control pads even allow fixing the RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max' housing directly at the laser device. 

The integrated full color OLED display provides various setting options:

 • Projector settings
 • Network settings
 • Color palette settings
 • Geometric corrections
 • Safety settings
 • Clock
 • etc.

 

RTI FB4 QS ‘MAX’

RTI FB4 QS ‘MAX’ runs the laser control software of Pangolin Quickshow and offers the possibility to control the show laser system through ILDA or DMX or by the onboard SD-memory. Furthermore it is possible to connect additional laser projectors via ILDA through and ILDA in.

For ILDA or DMX control:
Just connect a network cable (CAT5) from your computer, running Pangolin Quickshow (software is included in this package), to the network port of the RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max'. Then connect an ILDA or DMX cable from this network interface to the show laser.

With SD-memory:
Lighting Console Mode: Create content in Pangolin software and then export this content to the onboard SD-memory (included in delivery). The computer can be eliminated for the show laser setup, which can be controlled through a lighting console now. This option is ideal for lighting designers.

Auto Mode: 
Create content in Pangolin software and then export this content to the onboard SD-memory (included in delivery). It is possible to playback the content from the SD-memory automatically, without the need for a computer. The RTI Pangolin FB4 Quickshow 'Max' features an internal clock, which allows setting a given time for playback.

Manufacturer:
Ray TechnologiesShow Lazer Işık Sistemleri Satın Alın

Laserworld, gösteri lazer ışık sistemlerinin üretimi ve dağıtımı alanında bir dünya lideridir. Ürün portföyü, küçük, giriş seviyesi lazer ışık sistemlerinden (efekt lazerleri, kulüp lazerleri </ a>, parti lazerleri ) üst düzey profesyonel lazerlere kadar. Her ürün ve ürün serisi belirli bir müşteri grubunu hedeflediğinden, Laserworld ürün portföyündeki lazer sistemleri birbirini tamamlayarak heterojen müşteri gruplarına yol açar: müzik ekipmanı perakende mağazaları, müzik mağazaları, gece kulüpleri, eğlence parkları, kiralama ve prodüksiyon şirketleri bunların sadece küçük bir parçası.
Laserworld, satışta olan lazer ışık sistemleri için çevrimiçi bir mağaza işletiyor. Doğrudan oradan lazer ışık sistemleri satın almak veya sayısız dağıtım ortağımızdan satın almak mümkündür. Ticari müşterilerin bayi olarak kaydolmaları önerilir.

Lazer Sistemleri Kirala

Satın almak her zaman mantıklı değildir, ancak lazer gösteri sistemleri kiralamak </ a >. Laserworld, kiralık büyük bir lazer sistemi stokuna sahiptir. Kiralık lazer sistemleri dünya çapında nakliye için mevcuttur ve ayrıca profesyonel lazer operatörleri ile birlikte kiralanabilir. Sadece RTI tarafından yapılan yüksek profesyonel lazer gösterisi ekipmanını kiralıyoruz. Dolayısıyla, PIKO ürünleri, NANO ve NEO Serisi mevcuttur. Ve tabii ki Showcontroller , Pangolin ve Lasergraph DSP lazer gösterisi kontrol sistemleri de kiralanabilir.
Laserworld, 10W ve daha fazla RGB beyaz ışık lazer sistemi stoğuna sahiptir. çevrimiçi kiralama fiyat listesi yardımcı olur Kiralama için doğru lazerin seçilmesinde ve kira bedelinin hesaplanmasına yardımcı olur. Ayrıca pus makineleri, duman makineleri veya MIDI denetleyicileri gibi kiralık lazer aksesuarlarını seçmek de mümkündür.

Lazer Şov Üretimi

Gösteri ortaklarının uzun yıllara dayanan deneyimi ve lazerlerin ürettiği lazerlerin birçok geçmiş lazer şovu ve multimedya şov projelerinden Laserworld Group faaliyete geçti, bizi her tür lazer gösterisi prodüksiyonu veya lazer gösterisi projesi için doğru ortak haline getirdi. Lazer sistemlerinin veya multimedya projeksiyonlarının sabit kurulumu olursa olsun, veya geçici bir gösteri ise: Uzmanlarımız lazer gösterisi planlama, tasarım, yerinde uygulama ve lazer gösterisi prodüksiyonu . Anahtar teslim multimedya gösterisi çözümleri ve Laser Show prodüksiyonları , büyük sahne şovlarında olduğu gibi kısmen veya diğer şov prodüksiyonlarına gömülü festivaller veya konserler. Zaman kodlu, önceden senkronize edilmiş şovların yanı sıra canlı lazer şovları da yapılabilir: Her iki tür için de uzmanlarımız var, son derece karmaşık senkronizasyon senaryolarını bile idare edebilirler.
Küçük ölçekli lazer şovları yapmak da mümkündür. az para: Bize lazer şovunuz için planlarınızdan bahsedin, şov bütçesini karşılayan bir şov belirlemenize yardımcı olalım.

Lazer Gösterisi Referansları

Lazer şovlarının ve multi medyanın birçok referansıia, Laserworld grubu tarafından üretilen lazer sistemlerinin geçtiğimiz yıllarda biriken faaliyete geçtiğini gösterir, bu nedenle bunları portföy bölümü . Elbette, bu referanslar, ortaklarımızın yıllar boyunca yaptığı lazer şovlarının ve multimedya şovlarının yalnızca küçük bir bölümünü göstermektedir, çünkü müşterilerimizin çoğu, projelerini referanslarımızda göstermemizi istememiştir - esas olarak bunlar ticari lazer olduğundan Herkese açık olarak gösterilmesi amaçlanmayan uygulamalar veya kurumsal lazer şovları. Yine de çok sayıda referans hazırladık ve daha fazlasını eklemeye devam ediyoruz.
Laserworld Group'un ortakları, birçok farklı durumda ve birçok farklı uygulama için lazer şovları ve multimedya projeleri gerçekleştirdiler. Lazer şovlarının en sık görülen yerleri gece kulüplerinde , festivaller , eğlence parkları ve kurumsal şovlarda . Ayrıca birçok ünlü sanatçı ve müzisyen, sahne şovları için lazer şovu ve multimedya desteğine güveniyor. Bunun yanı sıra, düğünlerde , ürün sunumları için veya mimari ve haritalama .
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 
 

Türkiye'de Laserworld Laserworld(Switzerland) AG   -   [ Gizlilik Politikası | Yasal bilgi ]