Copyright 2024 - The Laserworld Group

Lazer Kiralama

Lazer Kiralama

Laserworld, 100'den fazla lazer ışık projektörüne sahip büyük bir kiralık havuza sahiptir - yalnızca üst düzey sistemler. tarm, RTI PIKO ve RTI NANO Serisi'nin bu kiralık cihazları 3'500 'ten neredeyse 30'000mW'a kadar bir güç aralığı kapsar. Tüm lazer sistemleri, Laserworld'un Almanya'daki yan kuruluşu RTI tarafından üretilmektedir ve bu nedenle yüksek kalite standartlarını sağlamaktadır. Lazer ışık sistemlerinin yanı sıra Sabit, Yazılım, Kontrolör ve Aksesuarları sis, pus ve rüzgar makineleri olarak da kiralayacağız. Böylece, sezgisel kullanım ve büyüleyici lazer ışığı ve multimedya şovları yaratma imkânı buluyoruz. İhtişamlı bir lazer şovu için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Lazer ışık cihazlarımız, gezi, açık hava veya kapalı alan etkinlikleri veya benzeri profesyonel uygulamaların esnek uygulama imkanları nedeniyle dikkat çekiyor.

Tüm sistemlerimiz

  • Hava soğutmalı, ilave su soğutma gerekmiyor
  • Küçük ve hafif
  • Mühürlü Konut Teknolojisine göre inşa edilmiş toz geçirmez (bakım emniyetinin azaltılması)
  • Bilgisayar kontrolü için bir ILDA arayüzüyle donatılmış
  • Uzaktan Kumanda ile kolaylıkla çalıştırılabilir (tarama parametrelerinin ayarı ve renk dengesi)

Kiralama servisimiz, hızlı ve dünya çapında nakliye imkânı sağlar ve etkinliğiniz bitiminde önce teslimat ve nakliye servisini yapar. "Kuru Kiralama" (operatör olmadan lazer sistemleri kiralaması vb.) Seçeneği sunuyoruz, ancak nitelikli operatörler de sunmaktayız. Müşterilerine, etkinlikleri için uygun lazer ışık sistemleri konusunda tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ayrıntılı bilgileri kiralık broşürümüzde veya kiralık fiyat listemizde bulabilirsiniz.

Ya da uzmanlarımıza başvurun:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.laserworld.com/en/laser-rental.html

rental montage
Distributed Brand Laserworld Distributed Brand tarm distributed brand Ray Technologies
Showcontroller logo greyShoweditor laser show software Distributed Brand Garden Star Distributed Brand Pangolin Distributed Brand coherent 

 

Laserworld Ibérica en España Laserworld Ibérica em Portugal Laserworld en Mexico Laserworld India Laserworld 日本 Laserworld 배달 Laserworld w Polsce Laserworld Türkiye
© 2024